Newcrom HPLC Column - NBH-46.250.0310
Product Details:
  • Product Type HPLC Column
  • Color Silver
  • Material Metal
  • Application Industrial
  • Warranty 1 Year
  • Click to View more
X
Newcrom HPLC Column - NBH-46.250.0310 Price And Quantity
  • 1 Unit
Newcrom HPLC Column - NBH-46.250.0310 Product Specifications
  • HPLC Column
  • 1 Year
  • Industrial
  • Silver
  • Metal
Newcrom HPLC Column - NBH-46.250.0310 Trade Information
  • 10 Unit Per Week
  • 7 Days
Product Description
Newcrom BH: 100A 250mm x 4.6mm x 3um